Спальні

У цьому розділі представлені варіанти меблевих комплектів для спалень, які допоможуть вам створити затишок у вашій оселі, вони зручні та практичні. У нашому гіпермаркеті представлені різні спальні, в Одесі у нас найбагатший вибір – як за цінами, так і за стилями спалень.

Основні правила вибору спального гарнітура

Звичайно, перш за все ви звертаєте увагу на зовнішній вигляд спального комплекту, на його стиль. Але крім цього не забувайте приділяти увагу і вибору матраца. Адже саме від нього залежить, чи буде зручно спати на цьому ліжку.

Щоб купити спальню в Одесі та не помилитися з вибором, пропонуємо переглянути фотографії магазинів на нашому сайті. Склавши своє уявлення про асортимент, Ви зможете приїхати і подивитися екземпляри, що сподобалися і які є у виставкових залах гіпермаркету меблів «Шостий Елемент».

Переваги покупки спальні саме у нас

  1. Розмаїття пропонованих меблів. Ми орієнтуємося на різні вподобання та переваги наших клієнтів, тому завжди намагаємося дотримуватися принципу, що в нашому гіпермаркеті мають бути товари різних сегментів: як великі гарнітури, так і просто ліжка. В Одесі ціни від виробників можна знайти лише у нас!
  2. Новинки для спальні. В нас регулярно з’являються новинки меблів. В Одесі ми пропонуємо найбільший вибір такого товару для тих клієнтів, хто йде в ногу з часом.
  3. Найпопулярніші виробники. У нас можна знайти спальні таких фабрик, як «Black Red White», «UkrIzraMebli», та багато інших, як українських, так і іноземних виробників меблів.
  4. Можливість індивідуального замовлення. Будь-які спальні купити в Одесі можна вибравши та замовивши їх за каталогом або ж оформивши індивідуальне замовлення.
  5. Матеріали високої якості. Фабрики, з якими співпрацює наш магазин, пропонують комплекти з натурального дерева, МДФ або ДСП. Ви можете не сумніватися в якості та надійності меблів, які продаються в нас.
  6. Допомога у виборі. Наші консультанти завжди допоможуть з вибором відповідного гарнітура для вашої квартири, будинку або офісу.
  7. Здійснювати покупки дуже зручно. Після оформлення покупки ліжка в Одесі ми в найкоротший термін доставимо ваше замовлення до дверей вашого офісу або квартири/будинку.

Ми сподіваємося, що відвідавши супермаркет «Шостий елемент» один раз, ви надовго залишитеся нашим клієнтом і завжди купуватимете меблі (нехай це будуть дитячі ліжка чи офісні меблі) тільки у нас.