М'які меблі

Одна з найпопулярніших категорій — це м’які меблі. Її популярність пов’язана з тим, що зручний диван чи крісло можна поставити не тільки у вітальні, а й у передпокої, кабінеті чи дитячій кімнаті. На нашому сайті ви можете вибрати та купити м’які меблі в Одесі. Ми пропонуємо різні варіанти диванів, крісел, дитячих ліжок за доступними цінами.

Види та категорії м’яких меблів – у нас ви знайдете будь-які варіанти:

Прості та розкладні дивани. У нас є розкладні дивани та прості стаціонарні, які не змінюють свою форму. Цей принцип поширюється і на крісла. Зверніть увагу на екземпляри диванів, які розкладаються і набувають форми ліжок. Також є невеликі стаціонарні диванчики, які добре виглядають у кабінеті або передпокої.

Величезний вибір різноманітних м’яких меблів. Залежно від стилю кімнати, для якої купуються меблі, потрібно підбирати і оббивку. У виставкових залах нашого магазину є різні варіанти м’яких меблів. В Одесі мало який магазин може запропонувати такий асортимент, як у нашому гіпермаркеті.

Для кожної кімнати є м’які меблі. Ми пропонуємо всі варіанти меблів:

  • дивани в класичному стилі;
  • шкіряні офісні дивани;
  • м’які кухонні куточки;
  • дивани для передпокоїв;
  • та інші варіанти.

Кращі ціни в Одесі. Наш магазин меблів співпрацює з багатьма виробниками м’яких меблів. В Одесі ціни на меблі можуть відрізнятися, але приїхавши до нас, ви можете бути впевнені, що знайдете найбільш вигідні пропозиції. Адже меблеві компанії-виробники розміщують у нас свої виставкові екземпляри та встановлюють на них реальні ціни, без додаткових націнок.

Оформлені виставкові зразки. Наш гіпермаркет побудований таким чином, що всі зразки меблів ви бачите в інтер’єрі. Це краще підкреслює переваги меблів і дозволяє оцінити, як той чи інший диван буде виглядати у вас вдома.

Варіанти комплектації м’яких меблів

Від одного пуфика до численних наборів. У нас представлені як окремі екземпляри крісел та диванів, так і цілі набори. Якщо вам потрібен варіант для великої кімнати, можемо запропонувати гарнітур, що складається з дивана, кількох крісел, журнального столика та пуфів.

Купити відразу або замовити за каталогом. Велика кількість екземплярів виставлена ​​в наших торгових залах, але завжди є можливість зробити замовлення за каталогом, якщо ви не знайшли потрібний варіант м’яких меблів. Придбати в Одесі предмети інтер’єру навіть закордонних фабрик дуже просто. Ви підбираєте бажаний варіант, і вам його доставляють.

Ті постачальники, які орієнтуються на м’які меблі, зазвичай також поставляють і, наприклад, спальні. Одеса — місто, в якому є торговельний порт, тому тут завжди були цікаві іноземні товари, які важко знайти в інших містах. Цей принцип є актуальним і для меблів — у нас представлена ​​продукція багатьох європейських фабрик.

Вибирайте меблі на сайті або приїжджайте до гіпермаркету, ми завжди радіємо клієнтів різноманітністю та приємними цінами. У нас є все: від дитячих диванів до офісних меблів. Переконайтесь у цьому самі!