Матраци

Матраци в Одесі – це сотні назв, моделей, типів та видів. Для того, щоб придбати якісний товар, який має гарні властивості та забезпечить повноцінний відпочинок уночі, треба розбиратися у його конструктивних особливостях.

Ми поставили за мету зібрати в нашому гіпермаркеті всі найкращі моделі вітчизняних та зарубіжних виробників матраців та забезпечити вас повною інформацією про їх вміст.

На якому матраці ми хотіли б спати

Який матрац є для вас найкращим? Швидше за все, той, про який ви навіть не згадуєте вранці. Це означає, що м’язи були розслаблені, вам було комфортно та затишно.

Якщо у вас є захворювання хребтп, ми можемо підібрати спеціальну продукцію з анатомічним ефектом, яку не може запропонувати жоден ортопедичний магазин в Одесі.

Ми познайомимо вас з матрацами, представленими в нашому гіпермаркеті «Шостий елемент», і допоможемо знайти ваш улюблений.

1. Безпружинні. Начинкою таких моделей є багатошарові наповнювачі з різних матеріалів:

 • Натуральний та штучний латекс (створюють м’якість і повністю підлаштовуються під вигини тіла, чим створюють правильний анатомічний ефект).
 • Кокосова койра (прим. є екстремально жорсткими).
 • Сизаль та абака (прим. висушене листя агави та пальми).
 • Пінополіуретан (прим. найприйнятніший варіант, який створить помірну жорсткість).

2. Пружинні. Їх якість та властивості залежать від виду пружинних блоків:

 • Залежний пружинний блок – найпростіший та економічний вид цього типу матраців. Під тиском тіла він прогинається повністю і не дає необхідної опори хребту. Є моделі з посиленими пружинами, які рекомендуються для людей вагою понад 100 кг
 • Незалежний пружинний блок. Кожна пружина, а їх може бути понад тисячу на 1 квадратний метр, упакована в чохол зі спеціальної тканини. За рахунок цього відбувається точковий розподіл навантаження. Матрац підтримує природний вигин хребта та дозволяє м’язам повністю розслабитись.

3. З ортопедичним ефектом. Так, він не зможе вилікувати хвороби спини, але у нас ви можете купити ортопедичний матрац в Одесі, який не допустить викривлення хребта та дозволить розслабити м’язи під час сну.

Ортопедичні властивості мають якісні матраци з незалежними пружинними блоками і безпружинні. За рахунок пружних властивостей наповнювача та пружин вони підтримують спину і не дають їй провисати. У той же час вони не перешкоджають природному положенню тіла.

Незважаючи на імпортні комплектуючі, українські виробники цієї продукції пропонують цілком доступні ціни на ортопедичні матраци в Одесі.

4. Дитячі. Їх необхідно обирати відповідно до віку дитини. Від цього залежить правильне формування постави та хребта. У період зростання не рекомендується спати на пружинних матрацах будь-якого типу.

У нашому гіпермаркеті ви можете придбати безпружинні матраци дитячі в Одесі з різними наповнювачами:

 • Жорсткий з кокосовою койрою необхідний для новонароджених. Він сприяє правильному формуванню кісток та хребта.
 • Дітям від 3-х років рекомендуємо вибрати наповнювач із штучного латексу, який має середню жорсткість та високу міцність.

Що ви можете придбати у нашому гіпермаркеті

Ми зібрали на нашій торговій площі максимальну кількість моделей матраців, щоб ви змогли зробити вибір та купити ту модель, про яку не треба думати. Ми пропонуємо:

 • Європейська якість та доступні ціни від таких відомих українських брендів як Vegas.
 • Гарантійні зобов’язання на будь-яку продукцію.
 • Можливість замовлення моделей нестандартних розмірів у виробника.
 • Сертифікати якості та безпеки на комплектуючі матеріали.

У нашому магазині ви завжди зможете купити спальню саме з тим матрацом, який вам необхідний.