Кухні

Кухня, певною мірою, є серцем будь-якої квартири чи будинку. Тут збирається вся родина, іноді навіть гостей ми зустрічаємо на кухні. Тому меблі для цієї частини будинку потрібно вибирати особливо ретельно.

Ми рекомендуємо переглянути відповідний розділ нашого сайту, де ви знайдете магазини з різними стилями кухонних меблів. В Одесі саме у нашому магазині представлений найширший вибір.

Що входить до набору меблів для кухні?

Звичайно, варіант вибору кухні в першу чергу залежить від розміру приміщення. У нашому магазині ви знайдете як зовсім невеликі комплекти, які складаються всього з декількох секцій, так і великі набори, що включають різні шафки, столи і стільці. Одеса – це місто, архітектура якого дуже різноманітна, і, відповідно, кухні в Одесі є різних розмірів та конфігурацій. І відверто маленькі, і величезні кухні-їдальні. Ми готові до всього – наш асортимент дуже великий. Вибираючи меблі для кухні в Одесі, потрібно визначитися зі стилем, в якому виконаний інтер’єр вашого будинку.

Наш магазин вас приємно порадує:

 1. Багато гарнітурів є в наявності. У нашому гіпермаркеті «Шостий елемент» можна купити кухні в Одесі, вибравши з представлених виставкових зразків. У кожної фабрики найпопулярніші набори обов’язково представлені в торговому залі.
 2. Зробити замовлення за каталогом. Якщо навіть чогось немає, ви завжди можете зробити індивідуальне замовлення за каталогами наших постачальників.
 3. Кухні з різних матеріалів. У нас є кухні, виготовлені з різних матеріалів: МДФ, ДСП, натуральне дерево, пластик.
 4. Різні стилі пропонованих кухонь. У нашому магазині ви купите кухню в Одесі недорого, і вона може бути в будь-якому стилі на ваш смак:
  • класика;
  • сільський стиль;
  • прованс;
  • сучасний стиль;
  • фьюжен.
 5. Великий діапазон цін. Є і бюджетні варіанти, і дорогі набори. Залежно від матеріалів виконання формується стиль та вартість кухонного гарнітуру.
 6. Кухні з різними типами стільниці. У нас ви знайдете кухонні набори із будь-яким варіантом стільниці. Найбільш стійким та дорогим буде камінь. Стільниці зі штучного каменю служать дуже довго, вони водостійкі, не дряпаються і не брудняться. Також добре служать кухні зі стільницями з водостійкого МДФ.

Потрібно пам’ятати, що подібні меблі купуються не на один рік, тому вони повинні бути якісними і служити довго.

Ми співпрацюємо з іноземними та українськими виробниками, які розробляють тільки надійні та красиві кухонні меблі. Не варто у цьому питанні міркувати за принципом: «Куплю кухню в Одесі в магазині ближче до будинку». Краще приїжджайте до нас! У нас найбагатший вибір, товариські продавці, які завжди підкажуть, що краще вибрати і які меблі підійдуть у вашу квартиру чи будинок. Часто наші клієнти заїжджають, щоб, наприклад, купити крісла а виїжджають, вибравши заодно і кухонні меблі, спальню або диван у кабінет!

Нагору